Headband венчиња Носителот Обрачот коса додатоци Fascinator Превез Пердув Тешко Предиво Морнарица капа Капи Flwoer стил Жените Невести Коса

Headband венчиња Носителот Обрачот коса додатоци Fascinator Превез Пердув Тешко Предиво Морнарица капа Капи

DEN 145.00
-24 %
DEN 191.52

Тековен


Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како подарок со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.00 Добиете 10% Попуст !
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.00 се Добие 8% Попуст !
Над НАС$ 300. Ви благодариме!
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, Под 2 KG обично испратите Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL .Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.00 Добиете 6% Попуст !
Над НАС$ 250.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне.


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
АА-АА-0068
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Тип:
Hairbands
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Големина:
one size
Боја Стил:
како Слика
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Материјал:
Полиестер

Слични понуди