ДВЕ Oclock Мода Eyewear Рамки Рецепт Очила Јасно Спектакл Рамки Транспарентен Cat Eye Glasses Myopia Oculos F92113

ДВЕ Oclock Мода Eyewear Рамки Рецепт Очила Јасно Спектакл Рамки Транспарентен Cat Eye Glasses Myopia Oculos

DEN 461.00
-26 %
DEN 623.52

Тековен


* Поддршка капка-превозот и трговија на големо За промет на големо, ние ќе го поддржи попуст или слободни currier како што се : EMS, Aramex,DHL.На време на испорака околу 3-7 дена. За пад на превозот, ние може да се испраќаат наредби за вашите клиенти директно. Pls остави порака за пакување детали. * Превозот во рок од 48 часа (работен ден) * услуга По продажбата гаранција Ако не се примени на производот во рамките на нашите вети време, ве молиме контактирајте со нас за да се добие наплата или навредуваат.
* Кои currier е препорачувам да се мојата земја? Русија Русија Воздухот, Epacket, Кина пост воздух пошта; САД, Канада, Австралија Epacket; Шпанија, Franch, Холандија, Чиле и Ali Express Стандард Превозот * дали има некој царина? Обично ние ќе прогласи ниска вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста да се изјасни. * Како да добиете сини картони? Метод 1 : Следете ги нашите продавница, ние ќе ви испрати сини картони. И ќе знае нашите промоција информации во најрано време.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
F92113
Пол:
Жените
Бренд Име:
ДВЕ Oclock
Рамка Материјал:
Пластични

Слични понуди