ВИСОК КВАЛИТЕТ 50PCS FR2ZZ(3.175*9.525*3.967) инчен Минијатурни Flanged Топката Имајќи FR2ZZ бесплатен превозот

ВИСОК КВАЛИТЕТ 50PCS FR2ZZ(3.175*9.525*3.967) инчен Минијатурни Flanged Топката Имајќи FR2ZZ бесплатен превозот

DEN 1679.52

Тековен


ВИСОК КВАЛИТЕТ 50 PCS FR2 ZZ(3.175*9.525*3.967) инчен Минијатурни Flanged Топката Имајќи бесплатен превозот
Имајќи Тип : FR2 ZZ Структура : Длабоко Ритам Тип : Топката Запечатени : zz Дали стандардни делови : стандардни делови Материјал : имајќи челик Користи : Широко се користи во дигитални камери, електронски производи, мали машини, спортска опрема, електрични играчка автомобили, модел авиони, мотори, микро-мотори, компјутер вентилаторот за ладење, фитнес опрема, масажа појас, пневматски и електрични алатки, риболовни средства, high-end играчки, спојки НЛО везови машини, принтери, каси, скејт чевли, тркала, управувањето со правосмукалка четка итн. Точноста класа : P0 P5 P6 P4 ABEC-1 ABEC-3 ABEC-5 ABEC-7 Оценка : ZV1 ZV2 ZV3 Испорака Време : 2 дена по ред


Останатите карактеристики

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
FR2ZZ
Употреба:
Имајќи

Слични понуди