Висок квалитет 7/8 Din тип Женски 1/2 N тип Машки главата Din тип на конектори DIN RF coax конектор адаптер

Висок квалитет 7/8 Din тип Женски 1/2 N тип Машки главата Din тип на конектори DIN RF coax конектор адаптер

DEN 335.52

Тековен


Висок квалитет 7/8 Din тип Женски 1/2 N тип Машки главата Din тип на конектори DIN RF coax конектор адаптер
Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на својата земја =не песна ,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
DIN-1
Бренд Име:
HENGCHANG

Слични понуди