Трговија на големо ААА+ Природна Мешавина Боја Breciated Круг Црвен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија 4/6/8/10/ 12 mm Влакно 16

Трговија на големо ААА+ Природна Мешавина Боја Breciated Круг Црвен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија

DEN 99.00
-26 %
DEN 133.92

Тековен

Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена.
Трговија на големо ААА+ Природна Мешавина Боја Breciated Џаспер Црвен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија 4/6/8/10/ 12 mm Влакно 15"
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа
. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др.


Останатите карактеристики

Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Breciated Џаспер
Објектот Тежина:
10-80g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како се покаже слика
Материјал:
Камен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1mm
Надвор големина:
4mm 6mm 8mm10mm 12mm
Тип:
Breciated Џаспер
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија
Објектот Дијаметар:
hole 1mm
должина на влакно:
38-40cm
Надворешниот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm 12mm

Слични понуди