На Cpine-Долговечност DMC Крстот Бод Модели 11CT 14CT Смета Крстот Бод Колекции За Везови DIY Крстот Бод Везана

На Cpine-Долговечност DMC Крстот Бод Модели 11CT 14CT Смета Крстот Бод Колекции За Везови DIY Крстот Бод Везана

DEN 819.00
-49 %
DEN 1606.08

Тековен


На Cpine-Долговечност DMC Крстот Бод Модели 11 CT 14 CT Смета Крстот Бод Колекции За Везови DIY Везана Крстот Stitch C ounted Крстот Бод DMC Крстот Бод Модели 11 CT 14 CT Крст-Бод Колекции За Везови DIY Везана
Големина : 33 cm*83cm (14 CT Unprinted)
40cm*103cm (11 CT Печатени)
11ct
14ct


Останатите карактеристики

Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
14CT unprinted:
Празно Платно
11CT печатени:
Печатени Линија на Ткаенина
PAKING:
Ткаенина,Игла,Instructure,Алатки,Теми
смета крстот бод колекции:
крстот бод везана
Ткаенина Тип:
Памук
колекции-за-вез:
11CT се Користат 3 Насоки Теми
Крстот Бод Обрасци:
DMC Крстот Бод
крстот бод везови:
Вез крст
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Слични понуди