Воена Тактичка Отворено КС Лактот И Коленото Влошки Поставува Отворено Спортски Стража Постави Ролери, лизгање Заштита Влошки

Воена Тактичка Отворено КС Лактот И Коленото Влошки Поставува Отворено Спортски Стража Постави Ролери, лизгање

DEN 863.52

Тековен

ве молиме контактирајте со нас пред да замине било neagtive повратни информации или отворање каков било спор на aliexpress. За вкупно наредби > $6, ние ќе брод од вашите нарачки со Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail.Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме љубезно ве молиме да изберете друг превозот метод. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност .
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ви благодариме за вашата поддршка !
. ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во својата цел на Aliexpress,ако сакате да го промените адреса, мора да се забележи ни како е можно поскоро.со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или ниски даноци преку обичаи,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност.(Освен некои земји и APO / FPO)
2.Вашето мислење е extremly важно за нас.Ние не плаќаат обичај должност . Ве молиме кликнете 5 ѕвезди во повратни информации ако ви се допаѓа предмети и зедницата,ви благодариме. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . ние може да избере Post NL ,Хонгконг пост ,Малезија пост ,сингапур пост ,DHLGlobal mail и така натаму .
Воена Тактичка Отворено КС Лактот И Коленото Влошки Поставува Отворено Спортски Стража Постави Ролери, лизгање Заштита Влошки
Пакет : 1 пар на лактот влошки + 1 парови на коленото влошки
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ За Превозот За вкупно наредби , ние ќе брод од вашите нарачки од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Нема Следење на Информации кога тоа оди надвор од Кина(тоа е следење на информации кога е тоа во Кина) .Освен Ако Не Изберете Кина Пост Регистар На Воздухот Mail. ви благодариме.
За плаќање
ние прифаќаме Alipay,запад унија,TT, сите големи кредитни картички се aceepted преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.


Останатите карактеристики

Материјал:
Пластични ,Сунѓер
Возраст:
Возрасни
Број На Модел На:
Ролери-уметничко лизгање
Заштитна Позиција:
Лактите, колената
Погоден Движење:
Отворено Спорт

Слични понуди