100pcs/многу Големо во Европа Децата Коса Забрана Бела Dovetai Косата Додаток

100pcs/многу Големо во Европа Децата Коса Забрана Бела Dovetai Косата Додаток

DEN 3876.00
-5 %
DEN 4080.00

Тековен


Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација.
Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации
.Објектот спецификите 100pcs/многу Големо во Европа Децата Коса Забрана Бела Dovetai Косата Додаток
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Големина : 9cm
Ве молиме Забелешка Вашите Омилени Бои кога Цел,Или Ние Ќе Брод Нив од страна на Случајни Бои,ви Благодариме
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV160903

Слични понуди