Токио Ghoul Cosplay Touka Kirishima Црна Униформа Cosplay Носии

Токио Ghoul Cosplay Touka Kirishima Црна Униформа Cosplay Носии

DEN 3646.00
-5 %
DEN 3837.60

Тековен


Правење Време 5-10 Дена
(повеќето од нашите производи се прави на наредби,дури и стандардна големина)
Костимот Се Вклучени
Маица+Панталони+Нога маска
Други известувања се т дното на страницата,pls прочита!
И ако сакате да знаете време на испорака или други проблеми,можете да ме контактирате во секое време : )
Touka Kirishima Црна Униформа Токио Аниме Ghoul Cosplay Било која големина Сопствени Направени Cosplay Костими Вклучуваат, Како што е прикажано Материјал : Униформа Обработка на Време : 10 дена
Ве молиме да ми даде вашата мерење : Биста,Половината,Колковите,Висина,Ширина Рамо
Како да се измери :


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Извор:
токио ghoul
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Број На Модел На:
cos0731
Бренд Име:
CosplayLove
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Други Додатоци
Знаци:
Touka Kirishima
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни

Слични понуди