AONIJIE Мажи Жени Работи Половината Пак Лесни Отворено Спортски Трки Пешачење Салата Фитнес Хидратација Појас Шише за Вода Хип Торба

AONIJIE Мажи Жени Работи Половината Пак Лесни Отворено Спортски Трки Пешачење Салата Фитнес Хидратација Појас

DEN 624.00
-30 %
DEN 890.40

Тековен


Лесни Работи Половината Пакет Со Две 170ml Шишиња со Вода
Материјали : Најлон
Големина на Џеб : Должина* Висина 7.4*4.3 инчен / 19*11 cm
Максимална Половината : 46.4 инчен / 118 см
Минимална Половината : 23.6 инчен / 60 cm
(прирачник за мерење,со 1-2 cm отстапување можеби)
Тежина Без Шишиња : 95 g / 0.2 lb
Материјал на Шишето : Полипропилен (PP5 BPA Free)
Капацитет на Шишето : 170 мл
Тежина на Шишето : 40 g / 0.08 lb
- Лесен и затворите-фитинг половината пакет за трчање или на отворено спорт, направени од водоотпорен Најлон.
- Џеб можат да носат 6 инчи телефон(како i Phone 6 Плус, SAMSUNG Галакси Забелешка 5), молиме обратете се на големината на џеб за да ја проверите.
- Дише mesh ткаенини од внатрешноста за потење на спортот.
Рака на вредноста баферот може да се избегне затегнување додека дишење.
- Излишни рака може да биде фиксна, така што се избегне flapping.
- Рефлективен ленти за nightime safty.
- Две 170 ml полипропилен шише, PP5 BPA Free, за кул или топла вода. Поради различните пакети, постојат два вида на ззп направени од истиот материјал, еден е портокалово со сиво уста, другата е сива со портокалово устата. Еден вид ќе бидат испратени по случаен избор за секој половината пакет.
- Се повлече до шишето устата да се напие, и притиснете надолу за да го затворите.
- Задржани слушалка линија дупка, отворена или не, како ви се допаѓа. Пакетот Вклучува
1 * Половината Пакет
2 * 170ml Шишиња со Вода


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
A82
Бренд Име:
AONIJIE
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Апликацијата Позиција:
Половината
Големина:
L

Слични понуди