Оригинални Mitutoyo 0-150mm/0.01 Dial Caliper 505-732 Нерѓосувачки Челик Vernier Дебеломер Микрометар Мерење Алатки

Оригинални Mitutoyo 0-150mm/0.01 Dial Caliper 505-732 Нерѓосувачки Челик Vernier Дебеломер Микрометар

DEN 5344.00
-5 %
DEN 5625.12

ТековенОстанатите карактеристики

Caliper Тип:
Dial Дебеломер
Точноста:
0.01 mm
Број На Модел На:
505-732
DIY Материјали:
Металугрија
Мерен Опсег:
0-150mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Резолуција:
0.02 mm
Мерен Опсег:
0-150mm
Тип:
dial caliper
Дипломирањето:
Lasered
ПОВРШИНА:
Хром
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
пластична кутија
кодот на производот:
1522255870

Слични понуди