MNFT 40pcs/Set 6# 8# 12# Летаат Врзување Куки Ракчиња Caddis Pupae Кука за Мува Риболов Инсекти Мамки Одлуки Куки Leurre Peche

MNFT 40pcs/Set 6 8 12 Летаат Врзување Куки Ракчиња Caddis Pupae Кука за Мува Риболов Инсекти Мамки Одлуки

DEN 134.00
-15 %
DEN 157.44

Тековен


торба
MNFT 40pcs/Set 6# 8# 12# Летаат Врзување Куки Ракчиња Caddis Pupae Кука за Мува Риболов Инсекти Мамки Одлуки Куки Leurre Peche
Големина : 6# / 8# / 12#
Боја : Црна Никел
Материјал : Висок Јаглероден Челик
Функција : Нимфи Кука
Пакет Вклучувајќи : 40pcs куките


Останатите карактеристики

Бренд Име:
MNFT
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Обликот:
Летаат Риболов
Позиција:
Река
Тип:
летаат риболов кука
боја:
Црн Никел
Функција:
нимфи кука
Големина:
6# 8# 12#

Слични понуди