Далечински Управувач За Panasonic TX-32LX500P ТИ-37PV500E ТИ-42PV500E ТИ-50PV500E ТИ-37PV600E ТИ-42PV600E LCD Плазма ТВ HDTV

Далечински Управувач За Panasonic TX-32LX500P ТИ-37PV500E ТИ-42PV500E ТИ-50PV500E ТИ-37PV600E ТИ-42PV600E LCD

DEN 718.08

Тековен

количина попуст е достапен
Превозот
1. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што TX-32 LX500 ТИ-37 PV500 E ТИ-42 PV500 E ТИ-50 PV500 E TX-26 LX500 P TX-32 LX500 F TX-32 LX500 P ТИ-37 PV500 E ТИ-42 PV500 E ТИ-50 PV500 E ТИ-37 PV600 E ТИ-42 PV600 E ТИ-50 PV600 E N2 QAKB000059 ТИ-37 PX600 ТИ-42 PX600 ТИ-50 PX600 TX-26 LXD500 TX-32 LXD500 ТИ-37 PV500 B ТИ-42 PV500 B ТИ-50 PV500 B ТИ-37 PX600 B ТИ-42 PX600 B ТИ-50 PX600 B N2 QAYB000025 ТИ-37 PV600 ТИ-42 PV600 ТИ-50 PV600 TX-26 LX600 TX-32 LX600 N2 QAYB000047 TX-26 LXD600 TX-32 LXD600 N2 QAYB000048 ТИ-42 PV600 E TX-26 LX600 P TX-32 LX600 P TX-26 LX600 F TX-32 LX600 F N2 QAJB000156 TX-32 LX500 A TX-32 LX500 M TX-32 LX500 X N2 QAKB000057 N2 QAYB000071 ТИ-65 PX600 B
4. Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот. Бренд Користи за компатибилен далечински управувач, Како Нови. Ние САМО се справи со превозот. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас пред да замине нешто помалку од една 5/5 оценка и ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
Контактирајте со нас
Нашата компанија, главно, промет на големо на сите видови на лцд Проектор Светилка Modules/ Авторски Голи Светилка/ Авторски Светилка со Станбен/ Замена на Светилки проектирање, далечински управувач, далечна контрола, ТВ/AV/DVD далечински управувач, uetooth играч за далечинска контрола, клима далечински управувач,проектор главниот borad, боја тркала, LCD панели, DMD ЧИП итн
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Повратни информации
Вашето задоволство е исклучително важно Ние се стремиме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот.


Останатите карактеристики

Пакет:
Yes
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Слични понуди