Дијамант Оптоварување Црвено Жените Свадба Чевли На Високи Потпетици Секси Дама Rhinestones Тока Жените Пумпи Плус Големина 43

Дијамант Оптоварување Црвено Жените Свадба Чевли На Високи Потпетици Секси Дама Rhinestones Тока Жените Пумпи

DEN 876.00
-30 %
DEN 1250.40

Тековен

Дијамант Оптоварување Црвено Жените Свадба Чевли на Високи Потпетици Секси Дама Rhinestones Тока Жените Пумпи боја : црна, црвена, големина : 35-43 декорација : rhinestones, затворање : глуждот рака пети тип : изборен круг пети пета висина : 15cm пета тип : оптоварување пол : жените ве молиме изберете големина според вашиот метри должина. ако вашата нога е доста широк и масти, ве молиме изберете големина поголема. ако не сте сигурни за големината, ве молиме контактирајте со нас за помош. фото на вистински производ :


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Број На Модел На:
031823
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Рим
Повод:
Свадба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Megiabeam
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Стил:
Рим
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
5-7cm
Стил:
Секси
Единствена материјал:
Гума
Пета Тип:
Оптоварување
Боја Класификација:
Црна, Црвена
Големина:
35-43
Шема:
црна, црвена
Горниот Материјал:
Велур
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Кристал
Пол:
womenn

Слични понуди