F620 клучни пронаоѓач w/ 2 примачите Keychain Локатор далечински клучни пронаоѓач електронски далечински пронаоѓач анти изгубени аларм копче за наоѓање на алармот

F620 клучни пронаоѓач w/ 2 примачите Keychain Локатор далечински клучни пронаоѓач електронски далечински пронаоѓач

DEN 669.60

Тековен

1 cm
Боја : Црна + Сина
Пакет Димензии(L x W x T) : 85 x 55 x 48mm
Производ Тежина(Приемник и Трансмитер) : 29g
Пакет Тежина : 57g
пакување референца :
.
Безжичен Далечински Управувач Електронски Анти-изгубени Личен Потсетник Клучни Пронаоѓач
-
Карактеристики :
- Донесување на RF безжична технологија, никогаш не ја изгуби својата копчињата повторно и нема повеќе утро panics.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Кан.Дали
Број На Модел На:
F620
боја:
како на слика

Слични понуди