Уметнички креативен дизајн дома декор евтини винил Море подморница Ѕид Налепница шарени куќа декорација цртан филм војна брод decals во соби

Уметнички креативен дизајн дома декор евтини винил Море подморница Ѕид Налепница шарени куќа декорација цртан

DEN 215.00
-10 %
DEN 239.04

Тековен


Добредојдовте на Уметноста Стан дома декорација продавница
Квалитет : Уметност Стан го избере најдобриот материјал и да се купат прецизност резба машина за производство. ( ЦЕНА на добар квалитет материјал е 3 пати во споредба со слаб квалитет ) . Деликатна среќен живот, ве молиме да се потпираат на Уметноста Стан.
Стил : Производство е извоз во Европа, Америка, Русија, Бразил, Канада, и многу Азиски земји.
Карактер : Не-токсични, отстранлив, водоотпорен , свежи бои, fadeless, најдобри лепак не ќе го уништи вашиот ѕидови и прозорци.
Погодни за : Рамни ѕид, керамички плочки, автомобил, стакло, огледало, метал, пластика, дрвени ѕидни или подни.
Боја избор : Уметност Стан може да ја обезбеди 20 различни бои за да ви. Ве молиме проверете ги боја маса, известување нас која боја ние треба да се произведуваат за вас.
Посебни DIY : Уметност Стан може да се произведуваат како вашите барања, вашата компанија име на училиштето, име, и зборовите кои сакате да запишете врз неа, она што некогаш сте се потребни, ве молам само да забележите нас.
C o l o r T a b l e
професионално и безбедно пакет ќе го заштити производството убаво за секој клиент. ( Ако сте треба голема количина производство, имаме и други совршен пакет. )


Останатите карактеристики

Големина:
Small 28cm x 64cm, Big 58cm x 133cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
QT-0426
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YZHTYHX
Материјал:
Винил пвц
избор на боја:
Повеќе бои, изберете боја на Етикетата
испорака:
брзо и безбедно
лепак:
Не-Токсични
квалитет:
Врвен квалитет
Пакет:
Меѓународниот стандард
Стил:
Моден

Слични понуди