Дијамант Ballpoint Пенкало Јапонски Цртан филм Морнар Месечината пенкало Божица Жезол kawaii пенкало Студент pennen розова симпатична девојка топката точка пенкала

Дијамант Ballpoint Пенкало Јапонски Цртан филм Морнар Месечината пенкало Божица Жезол kawaii пенкало Студент

DEN 566.40

Тековен

Дијамант Ballpoint Пенкало Јапонски Цртан филм Морнар Месечината пенкало Божица Жезол kawaii пенкало Студент pennen розова симпатична девојка топката точка пенкала
Пакет : 1 BUC * Ballpoint пен
Боја : Розева
Функција : Дијамант форма
Должина : 14cm
Пишување дебелина : 0.7 mm
Други : Испрати црно пенкало покрие како подарок


Останатите карактеристики

Мастило Боја:
Црна
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Материјал:
Пластични
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
спријатели
Новина:
Yes
Број На Модел На:
0306A

Слични понуди