1yard Овална Кристал Тока Rhinestones Позлатен Сребрен Синџир Намали За венчаница Јака Декорација

1yard Овална Кристал Тока Rhinestones Позлатен Сребрен Синџир Намали За венчаница Јака Декорација

DEN 748.00
-22 %
DEN 959.52

Тековен

Сосема нов ,со Висок квалитет, тие се одлични за секоја прослави, шиење и diy занает.
Пакет се вклучени : 1yard


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Средување на
Големина:
1yard
Употреба:
Кеси,Домашен Текстил,Облека,Чевли
Средување На Видот:
Rhinestones
is_customized:
Yes

Слични понуди