Среќен Божиќ(4) DMC дома декор платно Крстот Бод колекции луѓе 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид

Среќен Божиќ(4) DMC дома декор платно Крстот Бод колекции луѓе 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени

DEN 431.52

Тековен

употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. 100% сосема нов. ве молиме не го отворите спорови во рок од 60 дена.Крстот бод комплет, треба шиење со себе
2version се достапни : available :
14 Платно Големина : 31×39cm
11 Платно Големина : 37×46cm
предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. 100% точни печатени ткаенини (11ct) и бело платно (14ct). answer : ___________________________ note : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. ултра јасно професионални везови шема. производот е бесплатен превоз од "пост кина обичен мал пакет плус", тоа не може да биде песна по пакет лево кина. ако ви треба за комплетен мониторинг, ве молиме изберете "кина испраќа пошта препорачува воздух", и да додадете пари за следење. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. 100% памук производи. моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку дел печатени ќе исчезне. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот магацин, во склад забелешка : 14ct тип ве молиме да го користите 2 жици, жици, 1 жица жици до точка назад.


Останатите карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет

Слични понуди