4pcs/многу жаби Риболов Намамат Поставете Мека Гума Риболов Мами Бас SpinnerBait лажица Мами крап риболов справи pesca Случаен боја

4pcs/многу жаби Риболов Намамат Поставете Мека Гума Риболов Мами Бас SpinnerBait лажица Мами крап риболов справи

DEN 190.56

Тековен


Опис :
Бренд : HENGJIA
Големина : 9cm/6.2 g
Боја : 4 Различни Бои се покаже како слики
Кука : Висок јаглероден челик тројно кука,многу остри.
Пакет Содржина : 4 парчиња мами (случаен боја)
Лесен за користење,за да привлечат големи риби.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA

Слични понуди