20pcs 20mm Ѕвезда Кристално Сребро Позлатен Монистра Flatback За Scrapbooking Занает DIY Додатоци

20pcs 20mm Ѕвезда Кристално Сребро Позлатен Монистра Flatback За Scrapbooking Занает DIY Додатоци

DEN 823.00
-22 %
DEN 1055.52

Тековен

Сосема нов ,со Висок квалитет, Тие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за декорација. Материјал : Алуминиумски,Смола, Големина : 20mm Пакет се вклучени : 20pcs


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Техника:
позлата
Бренд Име:
DRtrade
Материјал:
acryl
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
20mm

Слични понуди