40 x 60 Сина Модерните Големи Нозе Печатени OrloNon Лизга Бања Тепих Мат

40 x 60 Сина Модерните Големи Нозе Печатени OrloNon Лизга Бања Тепих Мат

DEN 538.00
-30 %
DEN 768.00

Тековен


Топла Продажба Модерен Стил Големи Нозе Печатени Batoom Тепих Зелена Боја Мат за Бања Соба 40 x 60cm
Опис :
Забелешка : ве Молиме прочитајте тешки опис внимателно. Ако имате било какви прашања ве молиме да не се двоумела да контактирате со нас.
Големина : L 60 x W 40cm (24x16")
Материјал : Orlon
Тежина : 230g
Пакување Листа :
Batoom Мат x 1 За Превозот :
Ние гарантираме за да брод надвор без 48 часа по плаќање (освен одмор).
Како меѓународен превозот,тоа ќе ве чини многу време за некои земји. За Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Банкарска да банкарски трансфери.
Плаќањето се очекува да се исполни во рок од 7 дена. Наплата&Враќање :
Ве молиме проверете го објектот внимателно по добивањето.
Било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт. Нашата услуга време : НА8 : 00-ЧАСОТ6 : 00(GMT+8 : 00) Телефон : +86-757 - 88629686 Компанијата Адреса : No9,Xingjiao Патот(Sanzhou ) Hecheng,Gaoming Округ, Foshan Градот,Guangdong.Кина Сите пораката ќе се одговори во рок од 24 часа се очекува одмори и викенди.


Останатите карактеристики

Големина:
400mm x 600mm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Број На Модел На:
DYBFOBL-BL
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Бренд Име:
SHIERJU
Декорација Стил:
Модерна
Начини на Продажба:
Купи тоа сега
Обликот:
овална
Место:
Ходникот
Техника:
Машина Направени
Материјал:
Orlon
дизајн:
Печати
Спецификација:
400mm*600mm
Шема:
нога печатење

Слични понуди