MJARTORIA 2018 Нови 600PCs Сребрена Боја Рамна Глава Иглички 0.7x26mm За Накит Правење на Резерви DIY Накит Наоди Додатоци

MJARTORIA 2018 Нови 600PCs Сребрена Боја Рамна Глава Иглички 0.7x26mm За Накит Правење на Резерви DIY Накит

DEN 77.00
-13 %
DEN 88.80

Тековен

Состојба : 100% Нов Материјал : Алуминиум(Олово и никел слободни) Големина : Години : 26mm;Дебелина : 0.7 mm
1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен Боја : Сребро Позлатен Количина : 600 Компјутери на Дел Не. : B01531 Забелешка :


Останатите карактеристики

Бренд Име:
MJARTORIA
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
2.6cm
Производ Карактеристики:
глава иглички
Објектот Дијаметар:
2.6cm
Објектот Висина:
2.6cm
Објектот Должина:
2.6cm
Објектот Тежина:
58.2g
Број На Модел На:
diy накит наоди
Тип На Објект:
накит наоди
Метал Тип:
Цинк Легура
Големина:
26cn
Парична казна или Моден:
Моден

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб