40W AC Адаптер За Acer Стремат Еден D260 D255 AOD260 AOD255 Кабелот на Полначот 19V 2.15 НА Carregador де Лаптоп Универзална

40W AC Адаптер За Acer Стремат Еден D260 D255 AOD260 AOD255 Кабелот на Полначот 19V 2.15 НА Carregador де Лаптоп

DEN 549.60

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Универзална,За Acer
Излезниот Напон:
19V
Број На Модел На:
ADP-40-ТО НА
Излезна Струја:
2.15 На
На текст:
100-240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакет вклучувајќи:
Еден AC Адаптер + Една Врвца
Конектор големина:
5.5 мм*1.7 мм
Компатибилни модели:
D260 D255 AOD260 AOD255

Слични понуди