30pcs тибетската сребрена боја 29mm долго 9holes бар EF2287

30pcs тибетската сребрена боја 29mm долго 9holes бар EF2287

DEN 61.44

Тековен

За Превозот ЗАБЕЛЕШКА : 1)Забелешка : (ве молиме да ги прочитате пред цел) кога ќе изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали наредби( наредби цена ),ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ дека превозот време. тоа трае околу 25-45working дена.Ако НЕ МОЖАТ да чекаат за тоа во patiance,ве молиме изберете друга превозот начини.
1) ако пакетот не е постигнат по 45 работни денови, ве молиме да ни кажете, ние ќе го препрати или реконструкција на објектот. Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Ви благодариме за шопинг во нашата продавница, имајте пријатен ден!
ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 29*4mm дупка 1.7 мм Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Конектори
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични понуди