Стоматолошка Лабораторија Индустрија Накит Нокти Jade Полирање 35K Силна 90 Micromotor Кореја Saeyang Оригинални Маратон H37L1 Вежба Мелница

Стоматолошка Лабораторија Индустрија Накит Нокти Jade Полирање 35K Силна 90 Micromotor Кореја Saeyang Оригинални

DEN 5824.00
-31 %
DEN 8440.80

Тековен

35 mm Совет Големина Handpiece и 220 V Напон Моќ на Моторот за вас. Микро моторни Силна 90+SDE-H37 L1( HANDPIECE ). Handpiece Стојат * 1 PC
Превозот :
1 : објектот ќе биде испратена во рок од 10 работни дена по уплатата примена во целост и да се расчисти. За вклучување/исклучување. Стандард Bur големина : 2. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија.
Политика На Враќање :
Враќање во рок од 30 дена е прифатена , иако објектот во добра состојба. Без разлика на тоа што ова прашање се. SDE-H37 L1 Handpiece * 1 PC
2. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Под големина компактен дизајн. Ние се достапни ваша погодност за да одговори на сите прашања, дали преку е-маил или разговор во живо.
Обичај Услуга :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи и нашите услуги. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Две достапни напон за да изберете : 220 V/50 Hz+-10%, 110 V/60 Hz+-10% . Стандард на располагање 220 - 240 volt верзија само. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тоа е да се врати.
Наплата за замена барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
4 : ве Молиме проверете ја вашата земја е царинска испостава etermine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Најголем вртежен момент : 290gf.
Повратни информации :
1 : ве Молиме оставете ни Пет ѕвездички Позитивни Повратни информации доколку производот е добар. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот immediated кога се најде неисправни.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Број На Модел На:
90+H37L1
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Големина:
14cm*10cm*7cm
Материјал:
Пластични

Слични понуди