Collare Бохемски Накит Лето Ѓердан Луксузни Накит Жени 4 Бои Монистра Мулти Слој Долго Макси Изјава Ѓердан Подарок N173

Collare Бохемски Накит Лето Ѓердан Луксузни Накит Жени 4 Бои Монистра Мулти Слој Долго Макси Изјава Ѓердан

DEN 719.00
-50 %
DEN 1436.64

Тековен

За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Бохемски Накит 2016 Година Лето Ѓердан Луксузни Накит Жени 4 Бои Монистра Мулти Слој Долго Макси Изјава Ѓердан Подарок IN1733 Бохемски Накит Лето Ѓердан Мулти Слој Долго Макси Изјава Ѓердан
Материјал : Природни Школка Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 ѓердан,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Бесплатен превозот за сите нарачки.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Стандарден пакет е како на следната слика. Ви благодарам многу!
. Ви благодариме за разбирањето.
Нашите производи се направени со најдобри жолто злато/платина позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Школка
Бренд Име:
Collare
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
2cm (0.8 инчи)
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
N173
Метали Тип:
Школка
is_customized:
Yes
бохемски накит:
лето ѓердан
Луксузни Накит Жени:
изјава ѓердан
Ѓердан Тип:
Монистра
Должина:
59+5cm (23+2)Resizable

Слични понуди