Аниме Принцот на Чекор Takeru Fujiwara Cosplay Костим Долги Ракави Есен Пролет Нови

Аниме Принцот на Чекор Takeru Fujiwara Cosplay Костим Долги Ракави Есен Пролет Нови

DEN 2088.00

Тековен


Аниме Принцот на Чекор Takeru Fujiwara Cosplay Костим Долги Ракави Есен Пролет Нови
Вклучувајќи : Панталони, Врвот, Грб
Боја : Како На Сликата Прикажани
Големина : XS,S, M, L, XL, XXL,XXXL, Една Големина
Ткаенини : Плетени Ткаенини


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
12000994
Бренд Име:
COSMORE
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Takeru Fujiwara
Материјал:
плетени ткаенини
Компоненти:
Панталони, Врвот, Грб
Ткаенини:
плетени ткаенини
Вклучувајќи:
Панталони, Врвот, Грб
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
плетени ткаенини
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Слични понуди