2017 Топла продажба нов стил мали торби Мода bolsa feminina бренд женски рамо крстот тело кеси Жените Гласник Кеси bolsa

2017 Топла продажба нов стил мали торби Мода bolsa feminina бренд женски рамо крстот тело кеси Жените Гласник

DEN 185.00
-20 %
DEN 231.36

Тековен


Прекрасна Симпатична Девојка Стп Кожа Мини Мали Прилагодливи Торба Чанта
Функција :
Издржливи, мека и еластична, удобно. Лесно да се носат
Дојде со прилагодливи рака
Погодно за вас да се одржи пари,монети,клучеви,картичка и така натаму
Рамо, Рака Големина : 51"
Торба Големина : околу 6.5 X6.5" L*W
Пакетот Вклучува :
1x Lovely Симпатична Девојка Стп Кожа Мини Мали Прилагодливи Торба Чанта


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Солидна Торба
Големина:
(20cm
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
жените кеси
Бренд Име:
VALINK
spalla borsa:
bolsa feminina
is_customized:
Yes
Sac Главен Femme De Marque:
Sac Главен Femme De Marque

Слични понуди