KACY 1pc 100x75x14mm зграда инженер страната пластични два слоја шарени меур израмнување

KACY 1pc 100x75x14mm зграда инженер страната пластични два слоја шарени меур израмнување

DEN 858.24

Тековен


Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'± 5' 30x11mm 30'± 5' 12×6mm 30'± 5' 32×7mm 30'± 5' 12×7mm 30'± 5' 32×12mm 30'± 5' 12x7.5mm 30'± 5' 33x31x12mm 30'± 5' 13×7mm 30'± 5' 34x18x10.5mm 30'± 5' 13 X7.5mm 30'± 5' 40x10mm 30'± 5' 13.4x8mm 30'± 5' 43×12mm 30'± 5' 13.8x8mm 30'± 5' 50 X10mm 30'± 5' 15×6mm 30'± 5' 50 X13mm 30'± 5' 15×8мм 30'± 5' 50×17 mm 30'± 5' 15.6x16.6x8.2mm 30'± 5' 60×10мм 30'± 5' 16 X13.8 X8mm 30'± 5' 60×12mm 30'± 5' 16 X14 X7.5mm 30'± 5' 66×10мм 30'± 5' 18×9mm 30'± 5' 75x14mm 30'± 5' 19×10мм 30'± 5' 76x65x34mm 30'± 5' 19.7 X16.3 X10 MM 30'± 5' 80x60 X12mm 30'± 5' 20 X9mm 30'± 5' 90x66x17mm 30'± 5' 25x5mm 30'± 5' 100x75x14mm
Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : 100x75x14mm
На точноста : 30'±6'
Гаранција : 1 Година
Карактеристики :
1. Сосема нов, многу транспарентни, добар квалитет bubbe ниво
2. Направени од смола стакло , трајни, обезбедува долг живот употреба
3. Компатибилен со двете Професионални и нормална
4.Тоа може да се користи за платформа,слика frams,камери,биро површината,се следи на ТВ/Компјутер,Tripod,Мебел,Играчки,Рамка мурали,Фотографска опрема,Очите,Инструменти,Анкетирање и мапирање инструменти или друга опрема итн.
5.Пакет содржина :
1pc Кружни меур ниво, без мало пакување.


Останатите карактеристики

боја:
Бела, Сина, Зелена, Жолта
Бренд Име:
KACY
Тип:
circule меур ниво
Состојба:
100% Сосема Нов
Големина:
100x75x14mm
Материјал:
Висок транспарентен Arcylic и инженер пластика
Гаранција за квалитет:
една година
превозот:
Бесплатен превозот
Количина:
1pc

Слични понуди