JOYO JF-34 НИ Сон AMP Нарушување Симулација Точно се Заобиколат на Возилото со 1 Педалата Конектор

JOYO JF-34 НИ Сон AMP Нарушување Симулација Точно се Заобиколат на Возилото со 1 Педалата Конектор

DEN 1920.00
-20 %
DEN 2399.52

Тековен

Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress. Ако производот што го добив имате било какви проблеми , ве молиме пишете ни e-mail или да ни остави порака пред да се даде спор, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.
EMS : Проценето време на испорака 5-10 работни денови
Кина пост воздух mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
e Packet : Проценето време на испорака 5-10 работни денови,и бродот на НАС само
Posti Финска : Проценето време на испорака 10-30 работни денови, и бродот на руската Федерација и Белорусија само.Бродот време зависи од купувачот царинење време или други фактори како времето или местото на дестинација. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот.
започнете
крајот
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ветувања.24 KG
Пакети :
1 x JF-34 НИ Сон JOYO Педалата
1 x Бесплатен Приклучок
1 x Корисникот Maunal
1. Дури и ако испораката истек на време, ние се уште може да наплата со вас paypal сметка, така што навистина продавница тука без да се грижиш за губење на пари.Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување.6(W)cm
Тежина : 0. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.


Останатите карактеристики

Тип:
Ефекти
Бренд Име:
JOYO
Број На Модел На:
JF-34

Слични понуди