Преносни Риболов Прачка Пол Сплав Малку Слободно Совет Fiberglass Додатоци Алатки M06

Преносни Риболов Прачка Пол Сплав Малку Слободно Совет Fiberglass Додатоци Алатки M06

DEN 88.00
-21 %
DEN 111.84

Тековен


100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Исклучително лесни и меки, преносни да носат Убава дизајн на изгледот на риболов пол Супер големи риболов тежина се Погодни за било која води Спецификација : Материјал : Fiberglass Должина : 60cm/85cm/100cm Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Риболов Резервни Род (Без мало пакет)


Останатите карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
Преносни Риболов Прачка
Материјал:
Fiberglass
Топ Дијаметар:
Други

Слични понуди