Инсбрук Фрижидер Магнети 21614 Австрија Туристичка Атракција

Инсбрук Фрижидер Магнети 21614 Австрија Туристичка Атракција

DEN 167.04

Тековен

Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди. Нашите Магнети : Метал Завиткано; Крути,Он-Испукана; Дебелина 3мм нуди добра рака чувство НИЕ СМЕ ПОСЕБНИ.Комбинираат цел прифати Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина редовни Пост 15~45 Работни дена Помалку од $12 Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина Пост/Aliexpress стандард 10~25 Работни дена Над $12 2,Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Име се преведува како "Ин мост".2 мм челик+157g artpaper+сјај ламинат
Големина : 78*54mm;дебелина 3мм;
Превозот :
1,Ние брод на сите наши магнети во светот во рок од 7 работни дена.
Инсбрук лежи околу половина пат меѓу Минхен во Германија и во Верона, Италија.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. [2]
Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Инсбрук, исто така домаќин на првиот Зимски Младински олимписките Игри во 2012 година.6 mi) на југ.
Повратни информации :
1.
Инсбрук е меѓународно познат зимски спортски центар, и хостиран на 1964 и 1976 Зимските олимписки Игри, како и 1984 и 1988 година Зимски Paralympics.
Инсбрук е главниот град на Тирол во западна Австрија. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Се наоѓа во широка долина помеѓу високите планини, т. Северна Синџир на Karwendel Алпите (Hafelekarspitze, 2,334 метри или 7,657 стапки) на север, и Patscherkofel (2,246 m или 7,369 ft) и Serles (2,718 m или 8,917 ft) на југ.


Останатите карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SOUVEMAG
Спецификација:
Single-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
78*54mm
Шема:
Сценско
Магнетни Налепница Стил:
Правоаголникот 78*54mm
слика:
Cityscape
Големина:
78*54mm
Печати:
Квалитетот CMYK печатење
Материјал:
гума магнет;челик;artpaper;картон

Слични понуди