Домашна употреба Smart WIFI Wireless Врата Две начин Видео Рекордер Вратата Телефон Апликации Отклучување и Комуникација Спогодба систем ПИР алармот

Домашна употреба Smart WIFI Wireless Врата Две начин Видео Рекордер Вратата Телефон Апликации Отклучување и

DEN 4998.00
-18 %
DEN 6095.04

Тековен

Карактеристики : Wi Fi видео врата се поврзува со мрежа преку безжичен рутер или мрежен кабел.Мобилни уреди вклучуваат паметен телефон или таблет,може да се поврзете на врата;По посетител прстени,мобилни уреди може да комуницирате со врата преку реално време видео и аудио. Wi Fi врата поддршка движење откривање на алармот,со IR ноќ визија,12 V напојување. 2.4 G Wifi,во реално време гледање,max поддршка 100 широкопојасен интернет,поддршка за Андроид и IOS оперативен систем. Мулти врата и мулти мобилен уред може да работи во исто време. Со CE, и ROHS сертификат. Функции : 1.Со допир на копчето за повикување 2.Со ветер : -доказ маска, 3.Со функцијата отклучување(погоден DC 12 V често се отвори/често atresia заклучување),може да се поврзете со контрола на пристап на напојување. 4.Може да поврзете вратата за излез. 5.Една врата може да max поддршка до 8 мобилни уреди 6.Еден мобилен уред може да поддржува max 4 Wi Fi doorbells. 7.Со спогодба функција,глас гласно. 8.Поддршка движење откривање на алармот 9.Со IR ноќ визија. 10.Поддршка следи функција преку мобилен уред. 11.Може да земе слика 12.Може да се земе видео(видео датотека ќе ги чувате на вашиот мобилен уред) 13.P2 P облак услуга може да им помогнам на пораки на посетителот повици,посетител фотографии и движење откривање на алармот за да мобилен уред. Оглас : 12 V1.5 A Напојување * 1 buc WIFI Врата камера * 1 buc терминал жица : 1 buc го отклучите жица : 1 buc Завртки : 1 сет


Останатите карактеристики

Екранот:
Никој
Бренд Име:
ccthook
моќност:
Електричното Снабдување
Функција:
Фотографија
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок,Приклучете НИ се
Тип На Објект:
Peephole
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Itercom:
Yes
алармот:
Yes

Слични понуди