Нови Пристигнување Мини Цел 3PCS Кристал Кристално Обложени Масло Капка Точки Поклон Накит Шарм Мода Хривнија Ѓердан Шарм

Нови Пристигнување Мини Цел 3PCS Кристал Кристално Обложени Масло Капка Точки Поклон Накит Шарм Мода Хривнија

DEN 63.00
-12 %
DEN 72.00

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
7853
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
yes

Слични понуди