Нови Супер светло 307MMX2.0mm CCFL осветлување tube 307 MM LCD CCFL светилка за осветлување 150pcs/многу Бесплатен превозот

Нови Супер светло 307MMX2.0mm CCFL осветлување tube 307 MM LCD CCFL светилка за осветлување 150pcs/многу Бесплатен

DEN 6912.00

Тековен

4 mm 19" LCD заднинско Осветлување Светилка 418mm*2.2 mm 19" LCD заднинско Осветлување Светилка Hight квалитет 385mm US$ 54.50 /многу
парчиња / многу
2014 година НОВИ Нокти CCFL УВ ламба, студена и многу светлина, LED помине светилка, специјални светилки со Висок Квалитет US$ 28. Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.0 mm LCD заднинско Осветлување Светилка Hight квалитет x 110mm 2. Женски Splitter Y 1 до 2 продолжување Кабел Висок Квалитет sata до 15 pin US$ 16.4 mm 20 PCS US$ 24.8 mm 15 инчен екран CCFL светлина US$ 16.80 /многу
парчиња / многу
Вечера светлина CCFL 484 мм * 2,5 mm 22' LCD заднинско Осветлување Светилка 50pcs/многу Бесплатен превозот САД$ 74.70 /многу
парчиња / многу
Вечера светлина Бесплатен превозот 50pcs CCFL 385 мм * 2. Ви благодариме и да уживате среќен шопинг.
Слики :
Превозот :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји ширум светот, трошоците За превозот за сите земји кои се исти.50 /многу
парчиња / многу
Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.1' екран LCD CCFL светилка CCFL осветлување tube 310mm*1.0 mm light1 50 PCS US$ 120.50 /многу
парчиња / многу
50 PCS/многу Директно од Фабрика НОВАТА Ge Force FX5500 256 MB НПД AGP 4 X 8 X VGA DVI Видео Картичка AGP картичка Бесплатен Превозот преку DHL да USA US$ 995.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот преку DHL/EMS 50pcs/многу 32 инчен ТЕЛЕВИЗОР LCD CCFL 720 mm * 3 мм, LCD заднинско Осветлување Светилка Ладно катоден флуоресцентни светилки 720mm US$ 65.Банкарски трансфер
Повратни информации :
- Ве молам не оставајте негативни повратни информации. Ако постои било каков проблем, ве молам, ве молиме контактирајте со нас .0 mm светлина 10 PCS US$ 19.Ова е предизвикана од неисправен осветлување светилка и сите што треба да направите е да го замени на осветлување.


Останатите карактеристики

Должина на кабел:
CCFL
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
Кабел Адаптер

Слични понуди