50PC/МНОГУ Заменливи Wire Кабел Јаже Скокнеш Резервни Јажиња За Брзина Скок Јажиња

50PC/МНОГУ Заменливи Wire Кабел Јаже Скокнеш Резервни Јажиња За Брзина Скок Јажиња

DEN 3695.52

Тековен


Забелешка : Ако сакате да го вратите или размена на објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. И предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Почитувани Brazail Клиенти ,pls љубезно забелешка : поради строгите сопствен увид во вашата земја,pls љубезно кажете ни ја вашата CPF БР.
Позитивни повратните информации () се многу важни за нас,ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
EMS е многу бавно оваа година,понекогаш трае еден месец поради строгите обичај инспекција. Ние ќе понудиме најдобра цена за вас.
Сите нарачки ќе биде предаден, ПОБРЗО,обично 2-5days по уплатата. Добредојдовте на големо : )
Досега, ние сме извоз на нашите производи во над 150 земји во светот
Нашиот бизнис цел е да се обезбеди сите можни објекти за фитнес ентузијаст.Така pls љубезно се избегне ЕМС ако постои подобар превозот.ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Се изразат како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ трае околу 5-12 работни дена,но поради разликата на Сопствени грешки време, во различни држави,на превозот на пат не може да се гарантира.
Ова е во согласност со ALIExpress ПРЕМИЕР Слободни Врати Превозот Политика. Ако ви треба трговија на големо цена, pls ве молиме контактирајте со нас преку порака или e-mail.
50 PC/МНОГУ Заменливи Wire Кабел Јаже Скокнеш Резервни Јажиња За Брзина Скок Јажиња
Замена на кабел за Пренапони, Ултра Брзина, Тројно Брзина и Quad Брзина Скок Јажиња Долго 3m Нерѓосувачки челик жица со дијаметар од 1,5 мм обложени до 2,5 mm од Црна plast Пакетот Вклучува : 50 PC
Било какви дополнителни проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.


Останатите карактеристики

боја:
мулти боја
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Бренд Име:
МОЌ ВОДСТВО
Одделот За Името:
Мажи
Должина:
3 m (Personal)
Тип:
Еден Скокни Јаже
Материјал:
Нерѓосувачки челик(кабел)

Слични понуди