7 стил синтетички црвено cinnabar врежан срцето желка буда шарм pendant изолација монистра накит наоди додатоци 5pcs B943

7 стил синтетички црвено cinnabar врежан срцето желка буда шарм pendant изолација монистра накит наоди додатоци

DEN 192.00
-20 %
DEN 239.52

Тековен

Предизвика продавница на некои од производите е под $8 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
B943
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Големина:
30мм
боја:
Жолта
Обликот:
Топката

Слични понуди