FUWAYDA Видео Авто Паркинг LED Мониторот Ноќ Визија sony Автомобил RearView Камера за BMW E81 E87 E90 E91 E92 E60 E61 E62 E64 Х5 X6

FUWAYDA Видео Авто Паркинг LED Мониторот Ноќ Визија sony Автомобил RearView Камера за BMW E81 E87 E90 E91 E92

DEN 1788.00
-24 %
DEN 2352.00

Тековен


Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.Sunshade дизајн околу 9.Големина на екранот : 4. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.Влез : 2 начини видео влезови 4. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. B x 272 точки, висока резолуција, дигитален панел 6.Aspect Ratio : 16 : 9 слика 3. Сите што ви треба е екран и видео влезот на пристаништето.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.
Слика сензори : 1/4" Боја на SONY CCD Чип ТВ Систем : NTSC (PAL верзија треба да се бара) Минимум осветлување. Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни. Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше.0 Vp-p,75Ω Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 68 Операција Температура : -20°C+80°C RH95% Температура на Чување : -30°C+80°C Работна Сила (DCV) : 12 V Тековната потрошувачка : 90m A Max Следи Спецификација : 1.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.3 инчи (дијагоналната должина) 2.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават добар фидбек ако објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволителна со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво пред да се остави исходот на повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.


Останатите карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Агол На Гледање:
170 степен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Објект:
Паркинг Помош
Жица или Безжично:
Безжичната
Материјал Тип:
ABS
Ефективни Пиксели:
728*582
Ноќ визија:
0.05 Лукс
сензор на слика:
SONY CCD 1/4
Водоотпорен:
Yes
се направи за:
BMW E81 E87 E90 E91 E92 E60 E61 E62 E64 Х5 X6

Слични понуди