DWCX Автомобил Стил 4pcs ABS Хром Врата се Справи со Вметнување Купот на Сад Намали за Мерцедес Бенц M-Class W166 ML350 X166 GL450 2013 2014 2015

DWCX Автомобил Стил 4pcs ABS Хром Врата се Справи со Вметнување Купот на Сад Намали за Мерцедес Бенц M-Class

DEN 912.00
-23 %
DEN 1185.12

Тековен

4pcs Хром Врата се Справи со Вметнување Купот на Сад за Бенц W166 ML350 X166 GL450 2013-2015 Состојба : 100% нови Боја : сребро Материјал : високо квалитетна ABS пластика со светли тројно хром финиш Компатибилен :
За Бенц M-Class W166 (300 ML, 63 AMG, итн..) 2012-2015
За Benz GL-Class X166 (GL350, 400, 500, 63 AMG, итн..) 2013-2015 Објект се вклучени : врата се справи со вметнете го поставите 4 парчиња x 1
Функција :
1) 3 M автомобилската двојно страна на лента, не е лесно да падне
2) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
4) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна
5) Никогаш не ' рѓа, светла како огледало.
Ве молиме имајте во предвид :
1) Пред инсталацијата, бидете сигурни дека целта област е чисто, без масло
2) ефект ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреан
3) По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена


Останатите карактеристики

Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Бенц M-Class W166
Модел Година:
2012 2013 2014 2015
Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
DWCX
Материјал:
Високо Квалитетна ABS Пластика
боја:
Сребро.
одговара 1:
За Бенц M-Class W166 2012 2013 2014 2015
Се вклопат 2:
за Benz GL-Class X166 2013 2014 2015

Слични понуди