CITALL 3D Кожа Карбонски Влакна Далечинскиот Клуч Случај Синџири Прав Агол Keyless Фоб Капакот на Држачот За на Ford Ауди Toyota, Nissan ФОЛКСВАГЕН Киа

CITALL 3D Кожа Карбонски Влакна Далечинскиот Клуч Случај Синџири Прав Агол Keyless Фоб Капакот на Држачот За

DEN 226.00
-5 %
DEN 237.60

Тековен

3 D Кожа Карбонски Влакна Далечинскиот Клуч Случај синџир keyless Фоб капакот на Држачот за " Спецификација на Производот Точка име : 3 D Кожа Карбонски Влакна Далечинскиот Клуч Случај синџир keyless Фоб покрие Носителот Состојба : 100% нов Објект се вклучени :
Клучни Синџир Случај *1 " Опис На Производот Компатибилен :
за Ауди, за BMW, за Мерцедес-Бенц, за Порше, за "Фолксваген"; за Акура, за Хонда, за Infiniti, за Lexus, за Mazda, за Nissan, за Субару, Тојота и други повеќе модели на автомобили.
Ве молиме потврдете го вашиот клуч со фотографии пред да купите.
Ако вашиот копчињата не одговара тоа, ве молиме не цел
Функција :
1) Материјал : Премиум вистинска кожа со спортски црвени шевови нишка
2) Боја : црна како слика се прикажани
3) Висок квалитет 3 D twill ткаат Карбонски Влакна шема, Клуч Фоб Носител (Копче Случај или Копче Синџир).
4) Заштита на smart копчето од нула
Инсталација :
Лесна Инсталација.Директно Одговара.
"Фото Шоу


Останатите карактеристики

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
CITALL
Модел 1:
за 2001 - 2016 година Lada Granta / Калина / 4X4 / Largus / Priora
Модел 2:
за 2001- 2014 2015 2016 Рено Duster / Логан / Sandero
Модел 3:
за 2001 2002 - 2016 година Hyundai ix35 Tucson / Solaris / Elantra / Акцент
Модел 4:
за 2001- 2016 2003 2004 Киа Рио / Sportage / Оптима / Душа / Форте
Модел 5:
за 2001 - 2016 година 2005 ФОЛКСВАГЕН Поло / Голф / Jetta / Поло / Tiguan / Зајакот
Модел 6:
за 2001 - 2016 година Nissan Almera / Juke / Навара / Граница / Qashqai
модел 7:
за 2001 - 2016 година 2007 Chevrolet Niva / Impala / Aveo / Malibu / Trax
модел 8:
за 2001 - 2016 година 2008 Toyota RAV4 / Camry / Сиена / YARIS / Highlander
модел 9:
за 2001- 2016 2009 2010 2011 2012 2013 Audi A4 / A6 /A8 / П5 / Q7
Моделот 10:
за 2001 - 2016 година BMW F01 F10 F30 F35 F18 1 2 3 4 5 6 Серија

Слични понуди