3pcs/set Пластични Снегулка Клипот Фондан Торта Машина Алатки Cookie печење декорација додатоци 01095 Подарок

3pcs/set Пластични Снегулка Клипот Фондан Торта Машина Алатки Cookie печење декорација додатоци 01095 Подарок

DEN 74.40

Тековен


Материјал : Високо Квалитетни Пластични


Останатите карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
FDA,SGS
Број На Модел На:
01095
Бренд Име:
FACEMILE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
тип 1:
колаче машина
тип 2:
возен pin
тип 3:
торта мазни
Обликот:
snowflack

Слични понуди