Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За PEUGEOT 807 (2002-2010) ,26+26,Природна гума, Три-segmental тип , Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За PEUGEOT 807 (2002-2010) ,26+26,Природна гума, Три-segmental тип , Автомобил

DEN 763.00
-43 %
DEN 1338.24

Тековен

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За PEUGEOT 807 (2002-2010) ,26"+26", Природна гума , Три-segmental тип шофершајбната wiper, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : PEUGEOT 807 (2002-2010)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :


Останатите карактеристики

Peugeot 807-Година:
2007,2006,2003,2008,2004,2009,2002,2005
Име На Модел:
807
Бренд Име:
KCTION
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Peugeot Модел:
807
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Тежина:
0.37kg
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
26+26
Wiper тип:
Три-segmental тип шофершајбната wiper
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-1101
Автомобил Производител:
peugeot
Година:
2002-2010
Автомобил Направи:
peugeot

Слични понуди