Прекрасна мачка string 3d ранци drawstring торба 2017 нови назад пак mochila feminina ранци за тинејџерки sac dos femme

Прекрасна мачка string 3d ранци drawstring торба 2017 нови назад пак mochila feminina ранци за тинејџерки sac

DEN 204.00
-15 %
DEN 239.52

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Затворање Тип:
string
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
кој се грижи
Број На Модел На:
NO
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Техника:
3D печатење
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Главен Материјал:
Полиестер
Големина:
39cm X 30cm X 5cm

Слични понуди