Дрво Удар Локатор Прецизно Дупчење Алатки Дрво Столарија Алатка Сет 3 во 1 Дрво Локатор

Дрво Удар Локатор Прецизно Дупчење Алатки Дрво Столарија Алатка Сет 3 во 1 Дрво Локатор

DEN 4752.00

Тековен


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
08400
Тип:
Други
Материјал:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
За Дупчење Дрво
Бренд Име:
YunlinLi

Слични понуди