Нова Мода Мажите Паричникот Кожа Бренд Паричници Мажите трговија на Големо Машки Чанта Висок Капацитет Бизнис Спојки Торба за Мажи Подарок

Нова Мода Мажите Паричникот Кожа Бренд Паричници Мажите трговија на Големо Машки Чанта Висок Капацитет Бизнис

DEN 1046.40

Тековен

Сепак,
на buyershould уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Големина на :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1month слободна замена.5(W), x3(T)cm
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците на
штета или загуба. Ве молиме проверете ги
specificationsbefore ќе го стави на ред. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се
одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашиот
земја. Ние исто така, обезбеди 12month бесплатно одржување. Штом ќе добиете предмети,
ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите
ако враќање или повраток е можно.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде
објектите на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да се сносат
превозот и трошоците за враќање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за
одбиени пратки. Купувачот треба да го вратите производот во
оригиналниот условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот
Стил:
Моден
Објектот Тежина:
0.22kg
Објектот Ширина:
3 cm
Материјал Состав:
Прва класа СТП
Бренд Име:
HAHMES
Објектот Висина:
10.5cm
Пол:
Мажи
Објектот Должина:
19.5cm
Паричници:
Организатор Паричници
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
13849
Паричникот Должина:
Долго
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp

Слични понуди