Новиот Автомобил Воланот Клип Планината Носителот Гума За iPhone За iPod MP4 GPS Мобилен Телефон Носителите на Автомобил-стил, Топли Пад на Превозот

Новиот Автомобил Воланот Клип Планината Носителот Гума За iPhone За iPod MP4 GPS Мобилен Телефон Носителите

DEN 76.00
-30 %
DEN 108.00

Тековен


Почитувани купувачот,ова е црна боја , ако сакате други бои , ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме.
Карактеристики :
Удобен клип дизајн на носителот, лесно да се инсталира и да ги отстраните.
Од возачите поблиску, hands-free супер-удобен одговори на телефон, навигација поглед.
Уредот е многу компактен управувачот може да се пресели, не постои безбедноста на ризик.
Уредот е вграден меки силиконски подлога за да се спречи вашиот телефон од оштетување.
Ширина на соодветни уреди е од 55мм-85mm.
Описи :
Автомобил носителот наменета за повеќето паметни телефони.
Целосно прилагодливи и флексибилни рака овозможува на носителот да биде поставен на било кое место на воланот.
Особено дизајниран за совршено да се вклопи на мобилен телефон.
Може да се користи во многу различни агли, што го прави лесно да се најде удобно агол.
Спецификации :
Материјал : ABS
Боја : Жолта, Сива, Топла розова, Сина, Црна, Црвена
Големина : 7.5 cm x 4.0 cm x 2.5 cm(прибл)
Пакетот Вклучува :
1 x Автомобил Воланот Клип
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Бојата на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.


Останатите карактеристики

Материјал:
ABS
Бренд Име:
Cimiva
Боја Име:
Црна
Големина:
7.5cm x 4.0cm x 2.5cm(approx)
боја:
Жолта, Сива, Топла розова, Сина, Црна, Црвена

Слични понуди