Бесплатен Превозот 2 парчиња/Многу 16mm Блек Метал Притисни Копче се Префрлат на Авто-заклучување Annular Главата Со Светлина, Водоотпорен И Anticorrosion

Бесплатен Превозот 2 парчиња/Многу 16mm Блек Метал Притисни Копче се Префрлат на Авто-заклучување Annular Главата

DEN 478.00
-7 %
DEN 513.60

Тековен


Pls Забелешка :
1. Ние имаме различни напон ,6 V, 12 V, 24 V, 36 V, 110 V и 220 V
2. Црвена, зелена , жолта, сина , бела
Кога ќе го поставите цел , pls остави порака за напон и боја ,
или ние само ви испрати 220 V, црвена боја . Ви благодариме многу .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Бренд Име:
JoHigh
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
no
Број На Модел На:
16mm
Точка име :
метал копчето префрлате
Max. Тековната:
4A
Напон:
6/12/24/36/110/220V
контакт:
1 НЕ
Школка Материјал:
Никел позлатен месинг
Отсечени големина:
16mm
Тип на работа:
Авто-Заклучување
Боја:
црвено, зелено, сино жолта боја бела

Слични понуди