сатенски мали евтини drawstring торба прилагодено накит торби трговија на големо обичај подарок торба на големо за накит за подарок коса додатоци

сатенски мали евтини drawstring торба прилагодено накит торби трговија на големо обичај подарок торба на големо

DEN 1440.00

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
6g
Производ Карактеристики:
Drawstring Торба
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
7cm
Број На Модел На:
2016673
Објектот Висина:
9cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
Големина:
7*9cm,според вашите барања
боја:
Многу бои за да изберете
е cusotmized :
Yes

Слични понуди