1.5 mm*20м / pc QA-1-130Polyurethane емајлирани Жица Бакарна Жица емајлирани Поправка

1.5 mm*20м / pc QA-1-130Polyurethane емајлирани Жица Бакарна Жица емајлирани Поправка

DEN 1068.00
-20 %
DEN 1334.40

Тековен

1.5 mm*20м / pc QA-1-130 Polyurethane емајлирани Жица Бакарна Жица емајлирани Поправка
двојна цел ќе испрати во едно парче, тежина над 2kg ќе биде испратите неколку пакети.
Добредојдовте на нашата продавница! Оваа ставка ќе biding е регистриран со песната број. Сите предмети ќе се испраќаат надвор ист како на сликата што го наредил, ние ќе ве контактираме за да се промени ако тој недостаток, па pls се задржи во допир со нас по цел.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
cltgxdd
Диригент Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
Бакар
Примена:
Универзална
Тип На Проводник:
Бакар
Изолација Материјал:
Бакар
Тип:
Бакар

Слични понуди